Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo na úvod

10. 3. 2009
Něco málo na úvod <i když, jak se znám, tak to málo nebude>
 
Je mi osmnáct.
Mám tři mladší sourozence, bratra a dvě sestry.
Můj otec zemřel – byla to vražda i z policejního hlediska.
Otec mého bratra je neznámo kde.
Otec mých dvou sester nám „zpříjemňuje život“ od doby, kdy jsem chodila do třetí třídy.
Minulý rok, na začátku října jsme se přestěhovali do „nedodělaného“ rodinného domku v největším zapádakově <podle mého názoru>.
To by bylo tak na úvod. Hlavní aspekty mého života, který vám tu přiblížím někdy až moc do detailů. A nestydím se za to. Nestydím se za to, že jsem v sobě našla tolik drzosti a založila tuhle stránku. Stránku, na kterou chci dávat příspěvky a vybít tak ze sebe tu zlost, kterou mám …. na svého nevlastního otce. Netvrdím, že ho přímo nenávidím, to o nikom říct nemůžu, ale ráda ho nemám. Díky němu jsem nabyla dojmu, že existuje jen proto, aby se moje dětství stalo v jistých chvílích nehorázně nesnesitelné. Eh….jestli teď někdo, kdokoliv kdo snad čte tenhle článek nabývá dojmu, že jsem byla …. <je to časté téma, tak to vyvracím hned v začátcích> …. sexuálně zneužívaná, tak se mýlíte. To ne. Na to je zase moc ehm … slušnej.
Nicméně i jinak se dá zařídit, aby dítě nabylo dojmu, že ho nikdo nemá rád, že se musí pořád učit, že si nesmí hrát dokud se něco nenaučí.
Už od mala jsem prý byla dost vzpurná a tu vzpurnost mám v krvi pořád, ale mamka mě dokázala převychovat k obrazu svému. Tzn. – slušná a milá holčička. Aspoň na venek. Jsem až moc po tátovi – a taky se za to nestydím. Dokonce jsem na to HRDÁ. Hrdá na to, že jsem egoistická a sobecká, agresivní a nesnášenlivá. A naprostej úchyl. Vím, teď se až moc shazuju, ale je dokázáno, že psychicky zdravému člověku jde mnohem lépe popsat svoje záporné stránky, než ty kladné. I když …. kdo už je v tom zběhlý, dokáže o sobě pět až se budou hory zelenat. Možná bych se o to mohla také někdy pokusit. Ale zpátky.
Možná dostanu rozum a na tuhle stránku už nikdy nic nepřibude, možná mi na to NO <nevlastní otec – zkratka, která se zde objeví mnooooohokrát> přijde a dostanu za to doma spuca a nebo se toho tady objeví …. mraky.
Vaše Kyr
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář