Jdi na obsah Jdi na menu
 


NE-NÁ-VI-DÍM HO!

27. 10. 2009
Nenávidím toho kreténa, kterej s náma bydlí. Že mi brání v komunikaci či ve výchově svých vlastních sester … to bych ještě přežila. To už jsem překousla. Nicméně, že se chová tak jak se chová … to stále překousnout nedokážu. Tohle vážně není normální.
 
Pár příkladů ze současnosti.
 
V sobotu jsme betonovali … Prácička tak na čtyři hodinky … V neděli toho mistra napadlo, že se po novém a velmi čerstvém betonu bude chodit … a aby se nezničil, položí se na něj prkýnka … Ha ha ha … Fakt geniální nápad, vzhledem k tomu, že i kapající voda ze střechy
do betonu udělala pořádný ďolíky ….
 
Další … Pořád se mu v něčem ustupuje … místo tohohle se bude dělat tohle (ačkoliv je to naprosto zbytečný a jen to zdržuje od pořádné a nutné práce). Nakoupí se mu hamu papu, které pak nechá zkazit … Cokoliv uvařím, toho se ani nedotkne. Kolikrát už za mnou mamka přilítla s tím, ať uvařím to a to, že to NO bude jíst … a nakonec se na to ani nepodíval.
 
Když se mu něco nedaří – možná kvůli jeho intelektu – je velmi agresivní a ničí na co přijde. To mamka takhle přijde, koupí cosi za tři tácy (on nepřispěje ani korunou), jemu na tom něco nejde, flákne s tím a věcička je rozbitá během prvního dne, aniž by se na tom něco udělalo.
 
… Další … Máme doma pc, kterej je určenej pro mé tři sourozence a mamku. A jelikož ho dcerunky furt otravovaly, že chtějí na net, zavedl net i na ten stařičkej pc. Vážně geniální. Holčičky mu daly pokoj. Nicméně – cosi se jim tam posralo (já se ani nedivím, páč díky netu mají na disku volné jen čtyři mega … a to je velmi, velmi málo …) a tak se v tom NO hrabal. A nastavil jim tam heslo. Má to ale menší háček. Díky tomuhle vynálezu se na pc dostanou už jen ty malý, ani máma ani brácha tam už nemůžou. Fakt geniální … Upa z toho pěním … mě se to sice netýká, ale stejně to od něj není fér … Když ty svý dcerunky tak miluje, proč jim teda nekoupí sólo pc?
 
Dál … Událost, která mě natolik vytočila, že jsem si sedla k pc a začala zas něco psát …
 
Bylo mi řečeno (od mamky), že mám jít sklidit prádlo. Fajn. Jala jsem se tedy srovnávat prádlo a osmiletý sestřičce jsem řekla, aťsi ho srovná, že už je na to dost velká. Asi po desátém upozornění si to teda srovnala. Pak jsem jí asi dvacetkrát opakovala, ať si to jde uklidit do skříně.
 
Sama se tomu divím, ale na podvacáté druhé si to opravdu šla uklidit.
 
Pak začala otravovat bratra sedícího u pc (kopíroval si svoje soubory z pc – páč se mu nějak doneslo cosi o heslech) a ten se po ní lehce ohnal. A sestřička začala simulovat. Že spadla, že jí zlomil ruku … řvala jak šílená …
 
Přihnal se NO, začal se ptát co se děje, tak jsem mu to vysvětlovala. Začal na mě s tím, že kdyby mě praštil do břicha, jestli by se mi to líbilo … Namítla jsem, že brácha jí do břicha nepraštil.
 
Bylo mi řečeno, ať se do toho nepletu, že se mě to netýká. Pak na mě začal řvát, že mi jednou fakt rozbije tu moji nevymáchanou hubu, že už mě má plný zuby apod. Že si moc dovoluju atd. atd. atd. Starý známý kecy. Už by si zas mohl vymyslet něco novýho, namísto toho, aby mi furt dokola opakoval ty stejný bláboly.
 
Doslova mě začal škrtit, chytil mě pod krkem (nutno podotknout, že docela silně a surově), narazil mi hlavu o postel (máme dvouposchoďovky naproti sobě), pak mi řekl, že mi jednou fakt rozbije hlavu, chytil mě za týl a nebezpečně rychle mi hlavou cukl proti té druhé posteli. Jsem ráda za svoje rychlý reflexy, že jsem se zapřela rukou. Vycukla jsem se mu, vyjel po bráchovi … Jenže to se mi nelíbilo, přece jen, s bráchou si máme nejblíž. Chytla jsem tedy NO za ramena a snažila se ho od něj odtrhnout. Podařilo se mi to, ale jediné čeho jsem tím docílila bylo to, že mi NO narazil (dost bolestně) zápěstí. … Má jediný štěstí, že už mám státnice ze psaní na pc dávno za sebou, tohle bych mu dala pěkně sežrat. Klidně bych i simulovala …
 
Díky bohu, že nejsem žádná křehotinka, že něco vydržím a nemám hned všechno zlomený. Ale … jak na potvoru, i v bráchovi se probudily ochranitelský pudy svý krve, takže se NO-ova pozornost obrátila na něj, strhl ho na postel a jakýmsi způsobem ho praštil přes obě tváře. Pak se jak zázrakem s „rvačkou“ přestalo … NO si šel hrabat zase do svých věcí a my se snažili dělat jako by se nic nestalo.
 
Pravda … klepu se ještě teď … ale přece nebudu před tím kreténem bulet jak malá holka. Shazovat se před ním nebudu. Takovou radost mu neudělám … Ještě by si myslel, že má navrch. … Pche … ON? To sotva … Už jen to, že má pouze základní vzdělání o něm dost vypovídá. By mě fakt zajímalo, jak se bude tvářit nebo cítit až v květnu udělám maturitu …
 
Já už vážně nemůžu … Tohle NENÍ NORMÁLNÍ!!!
 
Teď na mě ten kretén řve, že si mám ztlumit hudbu, že to údajně řve až ven. Tss… Ten má tak co povídat, když tady do jedenácti a dýl řve nějakej brutální film a nikdo krom jeho nemůže spát. Dokonce mu ani nepřijde divný, že si holčičky stěžujou na noční můry. Ani se nedivím, že se jim zdají, když jim do spaní řve nějakej maňas „zabiju tě, zabiju tě!!!“
 
Ráno bratra o půl osmé seřval, páč šel k pc. Řval na něj už minulý den – asi mu nedošlo, že ho vzbudily jeho dcerunky a teprve pak šel bratr k pc. Řval na něj, že si jde zapnout pc, když všichni ještě spí. Ale že si on zapne počítač pět minut po tom, co seřve bráchu a vzbudí tím všechny ostatní, co ještě spali – to mu je naprosto u prdele. Hlavně že má důvod, na nás řvát.
 
Oh, Bože … zajímalo by mě, jak dlouho to tady s tím hajzlem ještě vydržím. … A jestli tohle na netu najde a dojde mu, že to píšu já, rozhodně se mu nebudu omlouvat. Tohle je svobodná země … I když se furt říká Drž hubu a krok…
 
Hm … asi budu zase končit, jsem s prominutím tak nasraná, že bych byla schopná vraždit …
 
Vaše Kyr
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Arrive at Your Blood Pressure Checked

(AEagesorronele, 12. 10. 2018 2:52)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-pas-cher/

What causes extreme blood twist someone's arm

(AEagesorronele, 27. 9. 2018 17:44)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-vrai-ou-faux/