Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opovaž se je vychovávat!

10. 7. 2009
Ano … opět se vám hlásím. Jak jinak … semlela se u nás další hádka … tentokrát ostřejší, s více účastníky.
 
Yeh, hádala se i mamka a dala mu pěkně sežrat pár věcí. Já … kdykoliv jsem řekla nějakou, všeobecně známou pravdu, jsem byla velmi hlasitě upozorněna na to, že dostanu přes hubu, jestli ji nezavřu. Stejně jsem po chvilkách zase přihodila svojí trochu do mlýna. Nemůžu si pomoct.
 
Jsem na zhroucení, cokoliv mě uvádí do … breku. Jo, stydím se za to, ale co s tím mám dělat?! Když na mě takovej – s prominutím - (slušné řeči) KRETÉN nadává za něco, co se jemu nepovedlo?
 
Snažím se převychovat k lepšímu jeho dvě dcerušky. Nechápu, proč si zadělá na děcka, když neví co s nima. Sám se chová hůř než pětiletej synáček milionáře. … Rozmazlenej, nafoukanej, vzteklej a kdesi cosi …
 
Navíc mi bylo řečeno, že si mám kurva pořídit vlastní děcka XD …tss…nechat se svázat takovým břímětem a nedodělat si školu? To sotva! Na rozdíl od něj vím, co to obnáší, starat se pomali 24 hodin denně o malý dětičky … přece jen, mít tři mladší sourozence … to se na člověku podepíše.
 
A ještě ke všemu … za rok budu mít vyšší vzdělání než on. No není to super? Na truc zkusím jít na vejšku … je to skvělej sen …
 
Já jakožto NĚKDO … se budu moct shůůůůůry dívat na toho hnusnýho, primitivního, evolucí nedotčenýho trilobita … a to ho ještě chválím!
 
On se zahrabal už po základce, nechtělo se mu jít dál. Tak nešel. Tss. Blbec. Mm … asi toho zase nechám.
 
Díky tomuhle psaní mě tak nějak přešla většina agrese …
 
Vaše Kyr
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář