Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starej se sama o sebe...

10. 7. 2009
Na začátku prázdnin mi bylo řečeno, že abych dostala foťák, budu se STARAT o svý sourozence a v podstatě o celou domácnost aby toho nebylo málo. Chystat malejm jídlo, uklízet, dohlížet na to, aby vše bylo tak jak by mělo být a jak není.
 
Nicméně … druhá nejmladší sestra je pěknej hajzlík …. a kdoví jestli to není tím, že má za otce NO. Takže se ji snažím vychovat … snažím se dosáhnout toho, co se NO-vi nepodařilo.
 
Právě jsem byla seřvána … kým jiným než NO-em … že ON je její otec, že ON bude rozhodovat o tom, kdy se ukáže doma a kdy bude pryč. Dále mi bylo řečeno, že se mám konečně ZAČÍT STARAT JEN SAMA O SEBE, NE O DRUHÝ.
 
Takže jsem z toho pěkně na prášky. Na zhroucení jsem už jen z toho, kolik věcí po mně najednou chcou, jsem na prášky z neuvěřitelný neposlušnosti sester a jejich odmlouvání … takže jsem dá se říct v psychický prdeli za pouhý týden a půl a teď mě nevlastní fotr chce srazit k zemi svejma kecama.
 
Nevím teda, koho poslouchat, jestli mamku a dál se starat o ty jeho nepovedený spermie nebo na truc jeho a nestarat se o nikoho. …
 
Akorát mi tu stydne jídlo, zatímco tu se slzama na tvářích píšu tuhle hovadinu. Už jsem fakt v háji. … Do uší jsem si pustila darrena a jeho anděla … a pořád to nepomáhá. …
 
Takže se s vámi zase na chvíli loučím … Napíšu zas, až mě bude NO nesnesitelně vytáčet.
 
Vaše Kyr
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář