Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pitomá sprcha

18. 11. 2009
Fakt nechápu, proč dostávám seřváky na něco, za co nemůžu.
 
Tentokráte za to, že jsem se šla vysprchovat. Byla jsem v koupelně ani ne patnáct minut (což je u mě rekord) … a hned jsem dostala seřváka, proč jsem se já blbá kráva nešla vykoupat třeba odpoledne, že prý stejně celý den sedím u kompu. Ale že doma otročím u plotny místo vaření, že obskakuju kotel, děcka, uklízím … To nikoho nezajímá.
 
Vlastně to bylo tak, že jsem měla celej den děcka na krku, mamka byla v práci a NO též. Mamka má v práci končit až o devíti … takže jsem z toho logicky odvodila, když se půjdu koupat před osmou, tak to bude v pořádku. A ono … velký kulový. Maminka si přijela s NO v osm … a hned se do mě pustili. Jestli jsem prej někde skládala uhlí, dřevo nebo co, že jsem se tak zasrala, že byla nutná sprcha. Grr. Že prej bude muset mamka chudák čekat, až se ohřeje voda. Že se přede mnou koupali ale i ostatní sourozenci, to je jim úplně u prdele. Grr.
 
Sóga! Jak jsem kurva měla vědět, že přijedou dřív?! … Tss.
 
Celej den jsme se s bráchou střídali v přikládání do kotle … a jelikož NO není schopen dodělat komín do dostatečné výšky, parádně to čadí. A přece … nechci jít do školy začouzená jak kominík, to s prominutím vážně ne.
 
Paráda … Teď jsem dostala dalšího seřváka za to, že si sestra uklidila skříň. Bohužel je to přesná kopie svého tatínečka <ironie> … takže to totálně podělala. Dala na praní i čistý oblečení. A hned ji srovnávají se mnou. Tss. Jako bych byla stejně blbá jako ona.
 
Jsem už vážně nasraná. Už to vidím, že za chvíli dostanu seřváka i za to, že moc píšu, že sedím … že dýchám.
 
Místo toho, abych se učila okruhy do literatury, vybíjím si tady vztek. Chjoo.
 
Vaše Kyr
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář